Yueqing Endüstri Parkı'ndan Ürün Alıyoruz (Ürünler İçin Güzel Fiyat)

- Nov 19, 2019-

Yueqing merkezi sanayi parkı, Wenzhou modelinin doğum yerlerinden biri olan yueqing şehrinde bulunmaktadır. 2000 yılı Eylül ayında toplam 20 kilometrekarelik bir planlama alanı ve 4 kilometrekarelik bir başlangıç alanıyla kurulmuştur.


Düşük voltajlı elektrikli alet çeşitlerini etkili bir şekilde bulabiliriz. Güç filtresi, Trafo, konektör, RJ45, Kutu vb. Gibi iyi fiyat, bizim için gel.

taşımacılık


1. Su yolları. Yueqing şehir merkezine 25 kilometre yarıçapında, yedi mil huanghua ve Wenzhou'da iki büyük liman var. Qili liman alanı, yueqing'in “deniz kapısı” ve Dr. Sun yat-sen tarafından kuruluş stratejisinde belirtilen doğal bir liman. Kıyı şeridi 14,2 kilometre uzunluğunda olup, 10.000 tonluk sınıf veya üzeri 36 rıhtım inşa edilebilir. Ana kanalın su derinliği 150 yıldan fazla bir süredir sabit kalmıştır. Eşsiz coğrafi konumu ve gelişim için geniş umutları ile Wenzhou Dagang'ın özü haline geldi.


2. Kara taşımacılığı. Ulusal demiryolu ağına bağlı olan jinhua ve wenzhou arasındaki demiryolu terminali yueqing'dedir. Pekin'den fuzhou'ya giden ulusal karayolu 104, tüm yueqing bölgesinden geçiyor. Heilongjiang ilindeki tongjiang'dan hainan ilindeki sanya'ya kadar kıyı otoyolunun yueqing bölümünün ilk aşaması tamamlandı ve trafiğe açıldı, ikinci aşama yapım aşamasında. Arazi ve suyun Yueqing bölgesi, ana çaprazlama, kasabalara ve köylere karayoluna erişim.


3, boş. Wenzhou havaalanı yueqing'den sadece 20 kilometre, luqiao havaalanı ise sadece 30 kilometre uzaklıktadır.


Endüstriyel gelişme


2018 yılının sonunda, bölgede 2 anonim şirket, 7 bölge dışı grup ve 13 diğer grup şirketi olmak üzere yaklaşık 800 işletme vardı. Yıllık 100 milyon yuan üretim değerine sahip 6 işletme ve yıllık 10 milyon yuan üretim değerine sahip 43 işletme bulunmaktadır. Toplam sanayi üretim değeri 3,5 milyar yuan'a, döviz ihracatı ise yaklaşık 150 milyon ABD dolarına ulaştı.


Son yıllarda, bölgedeki ekonomik gelişme sürdürülebilir ve istikrarlı bir şekilde sürdürüldü ve özel ekonominin gelişimi iyi durumda. Alanda yaklaşık 200 milyon yuan toplam yatırım, 200 dönümlük endüstri parkı planladı. İlk aşama 49 dönüm için onaylandı. İki anonim şirket halka açılmaya hazırlanıyor.